Професионална челична конструкција згради производителот

Барам цитат

топла производи

Ние сме способни за преземање на сите видови на челична конструкција проекти и градежни проекти, вклучувајќи работилница, магацин, изложбена сала, хангар, продавница, канцеларија, стан блок, покажуваат соба, сад куќа, телефонска говорница, гаража, мост, стаклена градина и живина куќа , а ние се нудат сите-во-едно услуга од страна на клучните предавање и преземање.

 • Работилница за PEB модуларна челична конструкција

  Работилница за PEB модуларна челична конструкција

 • Структура :: Заварена рамка од челична конструкција
 • Вид :: лесна челична конструкција
 • Апликација :: Работилница за челични конструкции
 • Големина: Потребен е клиент
 • Wallид и покрив :: Челичен лим поцинкуван во боја
 • Прозорец :: Прозорец од легура на алуминиум
 • Врата :: Лизгачка врата од сендвич панел
 • Сертификација :: CE, ISO
 • Материјал :: Q345B, Q235B
 • Научи повеќе
 • Уругвај Audi 4S Магазин

  Уругвај Audi 4S Магазин

 • Име на проектот: Уругвај Audi 4S Магазин
 • Вкупно РЗП: 4,587sqm
 • Bay проред: 50.42m
 • Стреи Висина: Bay проред
 • Гребен Висина: 8.8
 • Челик Големина: 254.2ton
 • Технички обем / тип рамка: завеса ѕид тип
 • Посебни услови: високо accurated
 • Научи повеќе
 • Guan Jie Depôt

  Guan Jie Depôt

 • Име на проектот: Гуан Жи складиште
 • Метал: Guanjie складиште е типичен и структурни магацин произведени и инсталирани од страна на нашата компанија, тркалезни лак автоматски отвори чад се поставени на покривот
 • Научи повеќе
 • Најдобар квалитет со ниски трошоци пилешко фарма живинарска фарма пилешко јајца живинарска фарма опрема

  Најдобар квалитет нискобуџетна фарма за живина фарма ...

 • Име на проектот: layer cage project
 • Време на проектот: 2016
 • Локација: Кина
 • Тип: кафези H тип, 5 групи
 • Старт челик: Заварени H колона и зрак, Q345B
 • Површина: поцинкувана
 • Ѕид и покрив панел: фиберглас изолација на покривот и ѕидни
 • Време на испорака: ormally времето за испорака ќе бидат околу 45-60 работни дена по добивањето на одобрение од депозит и продавница за цртање
 • Инсталација: Нашите инженер може да оди на вашата земја да се обучуваат вашиот локален работници како да се изгради пилешки куќа, ако ви треба. Покрај тоа, ние може да поднесе инсталацијата цртање за вас. Потоа можете да го инсталирате на пилешко куќа во локалните многу лесно.
 • Живина Опрема: Ние можеме да снабдување на сите автоматски опрема за проектот, и ние исто така може да ви даде различни избори во зависност од вашите планови за трошоците цел.
 • Научи повеќе

нов проект

Ние сме големи интегриран висока технологија, множи и излезни приватна сопственост, која ги содржи сите чекори на креирање, дизајнирање, производство, инсталација и сервисирање.
 • ФАБРИКА
  6

  ФАБРИКА

 • ТИМ
  800

  ТИМ

 • ПРОЕКТ
  2000+

  ПРОЕКТ

 • ИСКУСТВО
  24

  ИСКУСТВО

 • СЕРТИФИКАЦИЈА
  6

  СЕРТИФИКАЦИЈА

Кои сме ние

Усовршување на самите себеси и создавање на богатство со преземање на социјалниот развој како негова одговорност; на претпријатието, платформа; и неговиот тим, јадрото на развој
 • способност за производство

  способност за производство

  Претпријатие Проспект: За да биде репер за модерна претпријатие за управување во светот, да се биде на врвот челична конструкција претпријатие во светот претпријатие Мисија: корисен за општеството, бидете вработени успешни, и им даде на клиенти среќа, со што се претпријатие на траен виталност
  Научи повеќе
 • Qingdao Xinguangzheng Mingyu Steel Structure Co., Ltd.

  Qingdao Xinguangzheng Mingyu Steel Structure Co., Ltd.

  Qingdao Xinguangzheng Mingyu Steel Structure Co., Ltd. Addr:NO. 268, Shenzhen Road, Pingdu, Qingdao, China is located at Economic Development Zone in Pingdu, Qingdao, Shandong Province. It is a large integrated high-tech, multiplied and outgoing private enterprise, which contains all steps of creating, designing, producing, installing and servicing. It is one of the few enterprises which has the complete qualification of supplying the all-in-one service by steel structure construction and related products & progress in field of
  Научи повеќе
 • нашите услуги

  нашите услуги

  Кингдао XGZ Групацијата е способна да понуди еден-стоп услуги за пред-Инженерните згради и челична конструкција проекти, вклучувајќи консалтинг, проектирање, изработка и монтажа. Нашите интегриран процесот на производство ќе се донесе на нашите клиенти огромни предности на оптимално решение, високо-квалитетни производи и услуги совршен.
  Научи повеќе

компанијата Вести