çeliku profesional ndërtesat struktura prodhues

TË KËRKOJË NJË KUOTË

Hot Produkte

Ne jemi të aftë në marrjen e të gjitha llojet e projekteve të strukturës së çelikut dhe projekteve të ndërtimit, duke përfshirë seminar, depo, sallë ekspozitë, hangar, dyqan, zyra, pallat, show room, shtëpi enë, kabinë telefonike, garazh, ura, serë dhe shtëpi të pulave , dhe ne ofrojmë të gjitha-në-një shërbim me dorëzimin kyç mbi dhe duke marrë përsipër.

 • Punishtori e strukturës çeliku modulare PEB

  Punishtori e strukturës çeliku modulare PEB

 • Struktura :: Korniza e strukturës së çelikut e ngjitur
 • Lloji: Struktura e çelikut të lehta
 • Zbatimi :: Punishtori për strukturën e çelikut
 • Madhësia: Kërkohet konsumatori
 • Mur dhe çati: Fletë çeliku me ngjyrë të galvanizuar
 • Dritare :: Dritare aliazh alumini
 • Door :: Dera e panelit sanduiç rrëshqitës
 • Certifikimi :: CE, ISO
 • Materiali :: Q345B, Q235B
 • Mëso më shumë
 • Uruguai Dyqani Audi 4S

  Uruguai Dyqani Audi 4S

 • Emri i projektit: Uruguay Audi 4S Store
 • Total ndërtuar-up Area: 4,587sqm
 • Bay ndarje: 50.42m
 • Eave Lartësia: Bay ndarje
 • Ridge Lartësia: 8.8 milion
 • Shuma Steel: 254.2ton
 • Teknike Shtrirja / type Frame: Curtain lloji mur
 • Kërkesa të veçanta: shumë accurated
 • Mëso më shumë
 • Guan Jie WAREHOUSE

  Guan Jie WAREHOUSE

 • Emri i projektit: Guan Jie WAREHOUSE
 • Metal: Guanjie depo është një depo tipike dhe strukturore prodhuar dhe instaluar nga kompania jonë, raundi-hark shfryn automatike tymi janë vendosur në çati
 • Mëso më shumë
 • Cilësi më të mirë me kosto të ulët fermë pule fermë të pulave vezë pule pajisje fermash pulave

  Fermë pulash me cilësi më të mirë në fermë pule ...

 • Emri i projektit: layer cage project
 • Ora Project: 2016
 • Vendodhja: China
 • Lloji: kafaz tipit H, 5 nivelet
 • Çeliku kryesor: ngjitur kolonë H dhe rreze, Q345B
 • Sipërfaqja: galvanizuar
 • Mur dhe kulmi panel: tekstil me fije qelqi izolimin çati dhe mur
 • Kohë për dorëzim: ormally kohën e dorëzimit do të jetë rreth 45-60 ditë pune pas marrjes së miratimin e depozitave dhe vizatim shop
 • Instalimi: Inxhinier tona mund të shkojnë në vendin tuaj për të trajnuar punonjësit tuaj lokale si për të ndërtuar shtëpinë pulë, nëse keni nevojë. Për më tepër, ne mund të dorëzojë instalimin vizatim për ju. Pastaj ju mund të instaloni shtëpi pulë në lokale shumë lehtë.
 • Shpendët Pajisje: Ne mund të ofrojë të gjitha pajisjet automatike për projektin, dhe ne gjithashtu mund t'ju japin zgjedhje të ndryshme në varësi të planeve të kostos tuaj të synuar.
 • Mëso më shumë

Projekti i ri

Ne jemi një pjesë të madhe të integruar të teknologjisë së lartë, shumëzuar dhe ndërmarrje private largohet, e cila përmban të gjitha hapat e krijimit, projektimin, prodhimin, instalimin dhe servisimin.
 • FABRIKE
  6

  FABRIKE

 • TEAM
  800

  TEAM

 • PROJEKTI
  2000+

  PROJEKTI

 • EKSPERIENCA
  24

  EKSPERIENCA

 • VËRTETIMI
  6

  VËRTETIMI

Kush jemi ne

Përsosje veten dhe duke krijuar pasuri duke marrë zhvillimin social si përgjegjësi e saj; ndërmarrja, një platformë; dhe ekipi i tij, thelbi i zhvillimit
 • Aftësia e prodhimit

  Aftësia e prodhimit

  Enterprise Prospect: Për të qenë një pikë referimi për menaxhimin e ndërmarrjeve moderne në botë, të jetë i lartë ndërmarrja struktura e çelikut në Enterprise Mission botë: shoqërisë përfitim, të bëjë stafi i suksesshëm, dhe për të dhënë klientëve lumturi, duke qenë një ndërmarrje e vitalitetit të qëndrueshme
  Mëso më shumë
 • Qingdao Xinguangzheng Mingyu Steel Structure Co., Ltd.

  Qingdao Xinguangzheng Mingyu Steel Structure Co., Ltd.

  Qingdao Xinguangzheng Mingyu Steel Structure Co., Ltd. Addr:NO. 268, Shenzhen Road, Pingdu, Qingdao, China is located at Economic Development Zone in Pingdu, Qingdao, Shandong Province. It is a large integrated high-tech, multiplied and outgoing private enterprise, which contains all steps of creating, designing, producing, installing and servicing. It is one of the few enterprises which has the complete qualification of supplying the all-in-one service by steel structure construction and related products & progress in field of
  Mëso më shumë
 • Shërbimet tona

  Shërbimet tona

  Qingdao XGZ Group është në gjendje të ofrojë shërbime me një ndalesë për ndërtesa para-engineered dhe projekteve strukturës së çelikut, duke përfshirë konsultimi, dizajn, fabrikim dhe instalimin. Procesi i integruar tonë të prodhimit do të sjellë klientëve tanë avantazhe të mëdha të një zgjidhje optimale, produkte me cilësi të lartë dhe të shërbimeve të përsosur.
  Mëso më shumë

lajmi i kompanisë